top of page
IMG_5531.jpeg

Poznaj historie rozwoju naszej firmy krok po kroku

Od małego warsztatu do prężnie funkcjonującego przedsiębiorstwa

Nasza historia.

2004 rok,  powstaje Drewlux

Zaczynamy skromnie w niewielkim warsztacie o metrażu 180m2. Tutaj tworzy się nasza tożsamość. Ciężka oraz rzetelna praca szybko przekłada się na rozwój oraz zainteresowanie naszą firmą co skutkuje przenosinami do drugiej, większej lokalizacji. Wraz z większymi potrzebami oraz wymaganiami przenosimy się w pobliże naszej obecnej siedziby.

2011 rok, pierwsze przenosiny 

Wraz z rozwojem firmy przenosimy się do naszej drugiej lokalizacji znajdującej się przy elektrowni Łaziska. Zamieniamy mały warsztatu mieszczący się na kamionce na  siedzibę gdzie mieści się biuro, hala produkcyjna oraz magazyn. Po kilku kolejnych prosperujących latach działania naszej firmy zapada decyzja o rozpoczęciu budowy nowej placówki Drewlux. 

Druga lokalizacja.

Siedziba Drewlux Group.

fasada.jpg
fontanna.jpeg

2016 rok, Drewlux Group

Wraz z nową siedzibą przekształcamy się w Drewlux Group zwiększając swoje moce przerobowe oraz rozszerzamy swoją ofertę o usługi projektowe, budowlane, wykończeniowe. Od początku naszej działalności się rozwijamy, stawiamy czoła nowym wyzwaniom a wraz z naszym doświadczeniem idzie jakość, rzetelność oraz ciężka praca. 

ul. Łazy 16, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska

+48 32 307 22 32

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Thanks for submitting!

Skontaktuj się z nami

bottom of page