top of page
20210129_074248.jpg

DREWLUX CONSULTING GROUP - PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

Wspieramy rozwój naszych klientów jako generalny wykonawca prac projektowych, budowlanych, wentylacyjnych oraz aranżacji przestrzeni sprzedażowych oraz biurowych.

W skrócie

Firma DREWLUX powstała w 2004. Zaczynając od kompleksowego wyposażania sklepów przekształciła się w DREWLUX Group. Wspieramy rozwój naszych klientów jako generalny wykonawca prac projektowych, budowlanych, wentylacyjnych oraz aranżacji przestrzeni sprzedażowych oraz biurowych. Zaufało nam już wiele firm a lata doświadczenia owocują poprzez najwyższa jakość usług, projektowania, aranżacji, produkcji mebli sklepowych oraz mebli biurowych.

20200216_083427.jpg
20210129_102614_edited.jpg

Biuro i dział projektowy

Nasza kontaktowa oraz doświadczona kadra biurowa, kreatywny oraz otwarty na nowości dział projektowy dba o to żeby świeże oraz nowatorskie pomysły znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Znajomość programów 3D, doświadczanie oraz skoordynowane działania wszystkich działów pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Rodzinna atmosfera panująca oraz innowacyjne podejście znajduje odzwierciedlenie w naszej pasji - Pasji do produkcji mebli.

Produkcja

Wysoka jakość naszych mebli zapewnia nam ciągły rozwój. Nasz dział produkcyjny kładzie nacisk na każdy detal, co przekłada się na efekt końcowy. Szeroki wybór materiałów z których wykonujemy meble, własna spawalnia oraz magazyn pozwalają nam w jak największym stopniu zoptymalizować proces produkcyjny. Kadra z wieloletnim doświadczenie, która działa na miejscu oraz kadra montażystów jeżdżąca na montaże po całej Europie swoim zaangażowaniem przyczynia się do nieustannego rozwoju firmy. 

20210129_074248.jpg
fasada.jpg

Nasza misja

Wysoka jakość to nie tylko znak firmowy naszej firmy. Przyświecają nam również wartości takie jak rzetelność, terminowość, oraz przyjazna atmosfera. Nasze indywidualne podejście do klientów, sprawna komunikacja, wykwalikowana kadra, produkcja najwyższej jakości zapewnia nam rozwój, który trwa już wiele lat. Wraz z rozwojem nie zatracamy swoich wartości moralnych. Atmosfera to podstawa działania naszej firmy.

Nasza specjalizacja

Projektowanie oraz aranżacja przestrzeni handlowych to nasza specjalizacja. Doświadczenie nabyte w branży retail zaowocowało licznymi współpracami na terenie całej Europy. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o meble biurowe. Nasz kreatywny dział projektowy jest związany z działem produkcyjnym co gwarantuję najwyższą jakość mebli. Wyprodukowane meble oraz zrealizowane projekty liczymy już w tysiącach.

Lokalizacja

Nasza firma znajduję się w Łaziskach Górnych w powiecie mikołowskim, w województwie Śląskim. Słyniemy z lokalnego patriotyzmu, udzielamy się na rzecz dobra społeczności lokalnej biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych. Śląsk sam w sobie jest jednym z najlepiej skomunikowanych regionów polski co pozwala nam dotrzymywać terminów dostaw. 

Drewlux - Twój zaufany partner w branży retail

Ponad 20 różnych państw

77.jfif

Ponad 250 realizacji rocznie

Ponad 50 marek które nam zaufały

03.jpg

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

ul. Łazy 16, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska

+48 32 307 22 32

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Thanks for submitting!

Skontaktuj się z nami

bottom of page